• Rheko E1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Breedveld, LindaTechnische stafHoofd coach
    Jalink, TessaTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 10:00Apeldoorn E1 - Rheko E1Sprengeloo
    10 dec. 11:30DVO/Accountor E5 - Rheko E1DVO-hal
    17 dec. 11:15Rheko E1 - EKCA/CIBOD E2De Hangmat
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.Rheko E1 - Wageningen E43 - 15 (3 - 2)
  • Poulestanden Rheko E1 ( E-jeugd BK E-027 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wageningen E41100153122
    2DVO/Accountor E51100161242
    3Oost-Arnhem E11010121201
    4Zwaluwen E11010121201
    5EKCA/CIBOD E200000000
    6Apeldoorn E110011216-40
    7Rheko E11001315-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Apeldoorn E1

    VS

    Rheko E1

    03 december 202210:00 uur
    Sprengeloo Veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rheko E1

    E-jeugd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    15,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd